Serwer Domeny Zamówienia Płatności CMS

Czy potrzebuję dodatkowo hostingu do strony?

Nie. Konto hostingowe dla twojej nowej strony jest wliczone w cenę! 

Czy mogę posiadać pocztę firmową? 

Tak. Bezpłatnie, w ramach subskrypcji stworzymy dla ciebie 2 konta firmowe! 

Czy nastartup.pl sprzedaje także domeny?

Tak. W zależności od twojego wyboru, możesz uruchomić nową stronę w bezpłatnej subdomenie nastartup.pl, np. www.domdlakota.nastartup.pl albo wykupić własną domenę firmową z rozszerzeniem .pl, .com, .com.pl, .eu, np. www.domdlakota.pl 

Jakie są zasady płatności za domenę? 

Domeny rozliczane są w cyklach rocznych. Przed końcem każdego okresu abonamentowego na twój adres mailowy zostanie wysłana faktura proforma. Jeżeli nie chcesz przedłużać ważności swojej domeny, po prostu nie opłacaj tej faktury. Brak domeny spowoduje automatyczne wyłączenie twojej strony internetowej. Jeżeli jednak chcesz zachować swój adres internetowy wystarczy, że opłacisz proformę. Po zaksięgowaniu opłaty zostanie wystawiona faktura księgowa. 

Mam już domenę. Czy mogę kupić stronę w nastartup.pl?

Tak. Wtedy w formularzu zamówienia należy zaznaczyć opcję "własna domena". System poprosi cię o przekazanie nam danych dostępowych do panelu domeny w celu ustanowienia odpowiedniego przekierowania.

Czy plany roczne oferują zniżki? 

Tak. Decydując się na wykupienie rocznej subskrypcji otrzymujesz zniżkę w wysokości 25%! 

Na jak długo trzeba podpisać umowę? 

Z nami nie musisz wiązać się żadną umową oraz nie obowiązują cię okresy wypowiedzenia. Możesz samodzielnie zdecydować na jak długo potrzebujesz strony internetowej i w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji albo zamienić starą stronę na nową.

W jaki sposób mogę zrezygnować z usługi?

W zasadzie nie musisz nic robić. Możesz wysłać do nas wiadomość z prośbą o usunięcie twojej strony z Internetu lub przestać opłacać subskrypcję. Wtedy twoja strona po 14 dniach zostanie wyłączona automatycznie. 

Czy moje dane podawane w formularzu są bezpieczne?

Twoje dane są całkowicie bezpieczne! Nasza strona posiada certyfikat bezpieczeństwa – protokół HTTPS. Wystarczy, że spojrzysz na adres strony znajdujący się w przeglądarce. Zaczyna się on od „HTPPS” co świadczy o tym, że strona jest odpowiednio chroniona. Z takich certyfikatów korzystają np. banki czy domy maklerskie, a zatem masz pewność najwyższego standardu ochrony twoich danych.

W jaki sposób mogę dokonać zamówienia?

Zamówienia możesz dokonać online za pomocą prostego formularza, który znajdziesz tutaj lub dzwoniąc na naszą infolinię. Nasz konsultant przeprowadzi cię przez cały proces i pomoże dokonać wyboru.

 

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak. Jesteśmy płatnikiem podatku VAT. Za każdy opłacony okres subskrypcji otrzymasz fakturę VAT w formie elektronicznej. W celu otrzymywania faktur papierowych skontaktuj się z nami.

Czy system CMS do obsługi strony posiada jakieś ograniczenia co do ilości tworzonych podstron, dodawanych produktów czy wpisów na blogu?

Nie. Abonament nie limituje liczby dodawanych podstron, produktów czy artykułów. Możesz przeznaczyć całą powierzchnię serwera na wypełnianie twojej nowej strony materiałami.