Misja

Strona www dla Ciebie, Ciebie i Ciebie!

NaSTARTUP to sklep internetowy ze stronami www, czyli nowoczesna platforma za pomocą której zamówisz firmową stronę www. Misją NaSTARTUP jest uczynić strony internetowe dostępne dla wszystkich przedsiębiorców! Nie ważne, czy jesteś małą rozwijającą się firmą, czy dużym podmiotem o ugruntowanej pozycji. Każdy przedsiębiorca powinien mieć możliwość reklamowania swojej działalności w Internecie. Wierzymy, że dobrze wykonane strony www w niskich cenach zapewnią obecność w Internecie tysiącom firm, które każdego dnia dostarczają swoje produkty i usługi, a dzięki Internetowi mogą dotrzeć do większego grona odbiorców. Strona www w 24h!

Żyjemy w świecie dynamicznych zmian i wielu możliwości. Wiemy, że świetne inicjatywy wymagają wsparcia w starcie. Dlatego postanowiliśmy oddać do waszej dyspozycji serwis nastartup.pl. Znajdziecie tutaj szeroki wybór wizytówek internetowych dopasowanych do każdej branży, gotowych do uruchomienia w 24 godziny!

misja

left

Nie jesteśmy skomplikowanym kreatorem!

Jednocześnie wiemy, że korzystanie ze skomplikowanych kreatorów utrudnia zaistnienie w sieci. Dlatego postanowiliśmy, że trudne rzeczy wykonamy za was! Do ciebie należy wybór odpowiedniego wzoru. My zajmiemy się jego zainstalowaniem na serwerze, uruchomieniem w Internecie, przekierowaniem domeny oraz stworzeniem dla ciebie firmowych kont pocztowych. Czyli jednym słowem, będziemy twoim wirtualnym informatykiem.